Novinky

Archiv všech novinek


 Hledat  

Nalezeno 80 záznamů z celkového počtu 80, zobrazeny 71. - 80.

 1  2  3  4  5  6  7  [ 8 ]

Podpora vzdělávání zdravotnických pracovníků z fondů EU

Úvodní konference k projektu Podpora vzdělávání zdravotnických pracovníků z fondů Evropské unie se koná ve čtvrtek 27. května 2010.

 
Komentář k posledním událostem

Výbor SHKM včas informoval zástupce výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny parlamentu, že ministerstvo zdravotnictví nevěnuje náležitou pozornost primární prevenci.

 
Zastavení restrukturalizace zdravotních ústavů

Ministryně zdravotnictví ČR Dana Jurásková na mimořádné schůzi poslanecké sněmovny 18.3.2010 oznámila, že zastavuje projekt restrukturalizace zdravotních ústavů.

 
Jurásková: Změny v ústavech zastavím, cítím politický tlak

Diskusní blok večerního pořadu Události, komentáře na ČT24 dne 18.3.2010 ve 22 hodin.

 
Usnesení Poslanecké sněmovny z 18.3.2010

Usnesení Poslanecké sněmovny k Informaci ministryně zdravotnictví k záměru Ministerstva zdravotnictví na rušení zdravotních ústavů (18. března 2010)

 
Co předcházelo rozhodnutí ministryně zdravotnictví a Poslanecké sněmovny
Zpětné odvinutí jednání pléna Poslanecké sněmovny a jejího výboru pro zdravotnictví k transformaci hygienické služby a zdravotních ústavů.
 
Podpora zdraví a úloha orgánu ochrany veřejného zdraví
Nezastupitelné úlohy v náplni práce orgánu ochrany veřejného zdraví. V referátu, který zazněl na semináři MZ dne 18.3.2010, jsou popsány problémy, východiska a možnosti řešení.
 
Současné problémy hygienické služby a pracovního lékařství
Předneseno na semináři Ministerstva zdravotnictví uspořádaném pro výbor pro zdravotnictví PS dne 18.3.2010, souběžně s jednáním Poslanecké sněmovny.
 
Kouření a Simpsonovi
Seriál Simpsonovi je ve vztahu ke kouření převážně neutrální. Většina situací, při kterých se kouřilo, měla neutrální „náboj“ (63 %), kouření v negativním spojení bylo prezentováno ve 35 %, v pozitivních jen ve 2 %.
 
Nové stránky SHKM ČLS
Společnost hygieny a komunitní mediciny ČLS JEP ohlašuje spuštění nové internetové prezentace, která by měla vyjít vstříc všem zájemcům o informace, které zatím na internetu hledali bezvýsledně.
 
 

Staňte se naším členem!

 

Zaregistrujte se a staňte se naším novým členem. Získáte přístup k informacím z oblasti hygieny a komunitní medicíny.

Brožura členství SHKM PDF

Zobrazit

Časopis Hygiena

 

Číst