Novinky

Archiv všech novinek


 Hledat  

Nalezeno 73 záznamů z celkového počtu 73, zobrazeny 61. - 70.

 1  2  3  4  5  6  [ 7 ]  8 

Duševní zdraví a vitalita

Evropské výběrové šetření o zdravotním stavu v ČR - EHIS CR v oblasti Duševní zdraví, vitalita a kognitivní schopnosti vyznívá v posledních letech příznivě.

 
Výzva k přihlašování projektů

Pro letošní rok vyhlašuje MZ v rámci IOP, v kapitole služeb v oblasti veřejného zdraví, další výzvu k předkládání projektů, tentokrát zaměřených na primární i sekundární prevenci.

 
Integrovaný operační program EU

Integrovaný operační program (IOP) financuje řešení společných regionálních problémů v územním rozvoji, mj. i zlepšování infrastruktury pro oblast veřejného zdraví.

 
Podpora vzdělávání zdravotnických pracovníků z fondů EU

Úvodní konference k projektu Podpora vzdělávání zdravotnických pracovníků z fondů Evropské unie se koná ve čtvrtek 27. května 2010.

 
Komentář k posledním událostem

Výbor SHKM včas informoval zástupce výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny parlamentu, že ministerstvo zdravotnictví nevěnuje náležitou pozornost primární prevenci.

 
Zastavení restrukturalizace zdravotních ústavů

Ministryně zdravotnictví ČR Dana Jurásková na mimořádné schůzi poslanecké sněmovny 18.3.2010 oznámila, že zastavuje projekt restrukturalizace zdravotních ústavů.

 
Jurásková: Změny v ústavech zastavím, cítím politický tlak

Diskusní blok večerního pořadu Události, komentáře na ČT24 dne 18.3.2010 ve 22 hodin.

 
Usnesení Poslanecké sněmovny z 18.3.2010

Usnesení Poslanecké sněmovny k Informaci ministryně zdravotnictví k záměru Ministerstva zdravotnictví na rušení zdravotních ústavů (18. března 2010)

 
Co předcházelo rozhodnutí ministryně zdravotnictví a Poslanecké sněmovny
Zpětné odvinutí jednání pléna Poslanecké sněmovny a jejího výboru pro zdravotnictví k transformaci hygienické služby a zdravotních ústavů.
 
Podpora zdraví a úloha orgánu ochrany veřejného zdraví
Nezastupitelné úlohy v náplni práce orgánu ochrany veřejného zdraví. V referátu, který zazněl na semináři MZ dne 18.3.2010, jsou popsány problémy, východiska a možnosti řešení.
 
 

Staňte se naším členem!

 

Zaregistrujte se a staňte se naším novým členem. Získáte přístup k informacím z oblasti hygieny a komunitní medicíny.

Brožura členství SHKM PDF

Zobrazit

Časopis Hygiena

 

Číst